Standardní

V naším obchodě nabízíme krásné sportovní kočárky. Typické sportovní kočárky s rukojetí v zadní části kočárku jsou určené k vožení dítěte vsedě po směru jízdy. Dle potřeby můžeme dát zádovou opěrku a ...

V naším obchodě nabízíme krásné sportovní kočárky. Typické sportovní kočárky s rukojetí v zadní části kočárku jsou určené k vožení dítěte vsedě po směru jízdy. Dle potřeby můžeme dát zádovou opěrku a podnožník do vodorovné pozici na spaní. V naší nabídce máme sportovní kočárky s otočnými nebo pevnými koly. Standardní příslušenství kočárku to především doplňky jako fusak, přebalovací taška, pláštěnka proti dešti nebo moskytiéra.

Mnoho z naších zákazníků vyhledává sportovní kočárek s přehazovací rukojetí.
Takové kočárky mají své dobré a špatné vlastnosti.

Přehazovací rukojeť umožňuje změnu a kontrolu pozici vožení kočárku. Kdy rukojeť je ve přední části kočárku rodič může pozorovat své dítě za jízdy.   Kdy rukojeť je v zadní části dítě sedí po směru jízdy. Kontakt s dítětem můžeme mít díky složení boudičky kočárky nebo přes průhledné okénko ve stříšce.

Nejčastěji, sportovní kočárky s přehazovací rukojetí  mají na jedné z os otočná kola, co usnadňuje manipulace s kočárkem, obracení ho a překonávání překážek a v případě jízdy po nerovném povrchu otočná kola můžeme zablokovat na jízdu jenom rovně.

V opačném případě, kdy se rukojeť nachází na stejné straně co otočná kola, je docela obtížné najet na obrubník nebo překonat stupeň.

Není možné kočárek unést na malých otočných kolech. Proto se je musí nejdříve zablokovat nebo pokračovat v jízdě až po změně strany, na které je rukojeť.

Právě z důvodu této špatné vlastnosti většina sportovních kočárků není vybavena přehazovací rukojetí, a dítě vždy sedí po směru jízdy.

Sportovní kočárky s možností otočení nástavby tvoří dvě samostatné části – konstrukce kočárku a sportovní nástavba. V tomto druhu kočárku můžeme nasadit nástavbu na rám po a proti směru jízdy. Hlavním rozdílem mezi kočárky s přehazovací rukojetí je, že otočná kola se vždy nachází ve přední části kočárku na druhé stráně než rukojeť a tím pádem můžeme snadno překonávat překážky kdy budeme opírat konstrukci kočárku na velkých pevných kolech. V každém případě, kočárky s možností otočeni nástavby jsou jenom součástí trojkombinace a nejsou k dispozici jako samostatný kočárek.  

Klasickou konstrukci mívají také sportovní kočárky - golfové hole. Jsou velmi populární kvůli nízké hmotnosti, rychlému skládání a jednoduché přepravě.  

Jejich malé rozměry nástavby, nevelká plastová kola a scházející ochrana proti větru, dešti a sněhu znamená, že není to kočárek do každého počasí a spíše doplnění standardních sportovních kočárků během jara a léta.

Z naší nabídky sportovních kočárků vřele doporučujeme:

kočárek EOS Camarelo, klasický sportovní kočárek, lehká hliníková konstrukce (váha 11kg), zčásti potažený eko kůží. Jednoduchý na skládání a nošení, zabere málo místa, vybaveny velkými nafukovacími koly a velkou nástavbou, vyrobený v Polsku, cenově přístupný.

sportovní kočárky Zebra a Gazella Prampol zajišťují dítěti nejvyšší komfort a bezpečí díky hlubokému a širokému sedadlu a měkké redukční vložce. Tyhle kočárky mají solidní ocelový rám a velká nafukovací otočná kola na pružinových tlumičích. Dítě můžeme uvést do vodorovné polohy díky polohování sedadla a nožní opěrky. Kromě toho, kočárky Zebra a Gazella Prampol jsou vybavena stříškou s optimální ventilací a průhledným okénkem, výškově nastavitelnou rukojeti, velmi precizní brzdou a  prostorným a jednoduše dostupným přepravním košíkem.

Kočárek Jogger City Elite je kočárek trojkolka, výrobek pro náročné rodiče, kteří mají rádi nejnovější technologie a nejvyšší kvalitu zpracování.  Kočárek se skládá jednou rukou a jedním pohybem díky patentované a inovativní technologii. Páka, která slouží ke skládání konstrukci je zároveň  držadlem k nošení při přepravě kočárku. Jinými výhodami kočárku je jeho nízká váha (12 kg)a hluboké a široké sedadlo. Na výběr jsou malá nebo velká nafukovací kola.

Zobrazit

Standardní Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek